Aktualitet

Kukës/ 19 vjeçari mbytet në rezervuar

Shkruar nga Liberale
Kukës/ 19 vjeçari mbytet në rezervuar

Një 19 vjeçar ka humbur jetën në Kukës. Sipas njoftimit të Poicisë, dyshohet se ai ka gjetur vdekjen pasi është futur në ujëpër t'u larë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Novosej të Kukësi.

Kukës/ informacion paraprak.

Në fshatin Novosej, në rezervuar, dyshohet se është mbytur duke u larë shtetasi S.B., rreth 19 vjeç. Menjëherë në vendin ngjarjes janë nisur shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH