Aktualitet

Gazeta Liberale hapet sot me: Kufiri tek...Haga

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet sot me: Kufiri tek...Haga

Çuarja e çështjes së Detit në Hagë dhe zhbërja e përpjekjeve për arritjen e një marrëveshjeje mes dy palëve.

Pas takimit me homologun Dendias, Rama tha se dy qeveritë do t’i besojnë drejtësisë ndërkombëtare, ndërsa nga Athina kishte premtime për heqjen e Ligjit të Luftës dhe mbështetje në proceset integruese.

Këto dhe shumë të tjera do t'i lexoni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH