Showbiz

Këngëtari i njohur së shpejti baba? Kjo foto zbulon të vërtetën!

Shkruar nga Liberale
Këngëtari i njohur së shpejti baba? Kjo foto zbulon të
Buta është ndër reperët më të talentuar të tregut muzikor dhe me më shumë fansa gjithashtu. Ditën e sotme, Buta, emri i vërtetë i të cilit është Betim Januzaj, ka surprizuar ndjekësit e tij, duke zbuluar lajmin se do të bëhet baba për herë të parë. Reperi i njohur ka publikuar një galeri fotografish në profilin e tij zyrtar të Instagramit, ku shihet së bashku me partneren e tij, e cila shfaqet me barkun e saj të rrumbullakosur. Bashkangjitur këtij postimi, Buta ka shtuar ikonën e familjes, duke nënkuptuar kështu se shumë shpejt ai dhe partnerja e tij, Fjolla, do të mirëpresin ardhjen në jetë të fëmijës së tyre të parë së bashku.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Buta (@bashbuta)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH