Aktualitet

KAS rrëzon PD dhe VV për pavlefshmërinë e zgjedhjeve në Tiranë

Shkruar nga Liberale
KAS rrëzon PD dhe VV për pavlefshmërinë e zgjedhjeve në

Me shumicë votash, 3 pro dhe 2 kundër, anëtarët e Komisionit të Ankesave dhe Sanksioneve vendosën rrëzimin e kërkesës së Partisë Demokratike për pavlefshmëri zgjedhore në qarkun e Tiranës.

KAS rrëzoi edhe kërkesën e kandidatit të pavarur Boiken Abazi për pavlefshmëri në Qarkun e Tiranës.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH