Aktualitet

Java nis me diell dhe rritje temperaturash

Shkruar nga Liberale
Java nis me diell dhe rritje temperaturash

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh duke sjellë një mot të qëndrueshëm dhe pa reshje.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë ku variojnë: në zonat malore, nga -4°C në 06°C, në zonat e ulëta nga 04°C në 12°C dhe në zonat bregdetare nga 06°C në 13°C.

Era do të fryjë në drejtim Verior ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 2-3 ballë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH