Showbiz

Gazetarja e njohur poston foto e maskuar si murgeshë, ja mesazhi i saj për ndjekësit

Shkruar nga Liberale

Gazetarja e njohur, Zhaklin Lekatari, ka postuar më herët në rrjetet sociale një fotografi e maskuar si murgeshë.

E pikërisht për këtë e pyetur në emision se ‘çfarë mesazhi ka dashur të thotë autori?’.

“Autori ka dashur të thotë se veshja nuk të bën prift, në rastin tim murgeshë. Nuk ka rëndësi se si vishesh, rëndësi ka çfarë ke brenda jo se si dukesh jashtë.

Pra Kiara është bërë e frikshme dhe si shtrigë, por kjo nuk do të thotë se Kiara është vërtetë shtrigë. Ky është mesazhi”, tha Lekatari.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH