Aktualitet

"Fuksi i mega-vjedhjes flet për moralin"

Shkruar nga Liberale
"Fuksi i mega-vjedhjes flet për moralin"

Partia e Lirisë, nëpërmjet Floida Kërpaçës ka reaguar lidhur me “sulmin” e fundit nga Erjon Veliaj. Veliaj në një takim me të rinj ai është shprehur që të flas është e pamundur të flas Meta për moral që akoam nuk ka zgjidhur kush është sigurims.

Nga ana tjetër Partia e Lirisë është shprehur se Veliaj të gjithë këtë zhurmë po e përdor për të shpërqendrua vëmendjen nga inceneratorët.

Postimi i plotë

Paska dal fuksi i mega vjedhjes se inceneratoreve dhe na tregon moralin!

Halli me i madh i tij eshte si te mbuloj aferen e inceneratoreve, ndaj perpelitet si i pashprese duke hedhur shashka shperqendruese.

Ne fakt, ne e dijme shume mire se si e paguan Autoritetin e Mashtrimit dhe Falsifikimit.

Beteja vazhdon! Inceneratoret do ti djegin te gjithe!

Partia e Lirisë, nëpërmjet Floida Kërpaçës ka reaguar lidhur me “sulmin” e fundit nga Erjon Veliaj. Veliaj në një takim me të rinj ai është shprehur që të flas është e pamundur të flas Meta për moral që akoam nuk ka zgjidhur kush është sigurims.

Nga ana tjetër Partia e Lirisë është shprehur se Veliaj të gjithë këtë zhurmë po e përdor për të shpërqendrua vëmendjen nga inceneratorët.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH