Showbiz

FOTO/ “Sa të bukura! Kush është mami, kush është goca”, pas divorcit Mira Konçi shijon një ‘rini të dytë’

Shkruar nga Liberale

Mes shumë komenteve një nga ndjekësit e saj në Instagram i ka shkruar. “Sa të bukura! Kush është mami kush është goca”.

Mira Konçi i mungon publikut prej kohësh. Ajo vendosi disa vite më parë të largohej në SHBA.

Këngëtarja e mirënjohur u nda nga burri i saj, kompozitori i mirënjohur Shpëtim Saraçi, i cili pas divorcit vendosi të rikthehej në Shqipëri.

Ndërkohë këngëtarja ka qëndruar me vajzën dhe madje i është rikthyer edhe karrierës së saj muzikore, duke treguar se është e lumtur me jetën e re që ka nisur në SHBA.   /Liberale.al/

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH