Showbiz

Foto/ Olta nuk i ndahet Luizit: Shih sa keq je veshur këtu

Shkruar nga Liberale

Luizi e Olta shpesh konfliktoheshin me njëi-tjetrin gjatë qëndrimit në shtëpinë më të famshme.

Por edhe jashtë BBV dyshja po shihen sërish bashkë dhe Olta nuk i ka ndalur ngacmimet.

Sot ajo ka postuar një foto krah Luizit dhe me humor i shkruan se ështëv eshur keq.

“Shi sa keq je vesh ketu”, shkruan ajo.

Kujtojmë që Luizin dhe Oltën do i shohim bashkë në një film.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH