Showbiz

Foto/ Fifi ironizon Ilirin pas daljes

Shkruar nga Liberale

Fifi dhe Iliri paten nje debat kur kengetarja ishte brenda shtepise.

Fifi e quajti Ilirin “Balerin i dështuar” teksa Iliri iu përgjigj duke i thënë këngëtares “Gjysmake”. Po ashtu, Fifi ka thënë se balerini e ka quajtur këngën “Marova” si “vegetë”.

Sherri duket se do vazhdoje edhe pse Fifi ka dal nga shtepia e famshme. Sot përmes një Instastory, këngëtarja publikoi një paketim të vegetës duke i shkruar: “Kjo është vegeta”.

Në këtë mënyrë ajo ironizoi Ilirin, me të cilin nuk e dimë nëse do sqarohen pas daljes së tij nga “Big Brother” .

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH