Showbiz

Foto/ Angelina Jolie bën ndryshimin drastik, bjonde duket mahnitëse

Shkruar nga Liberale

Angelina Jolie i ka mbajtur prej vitesh flokët e saj ngjyrë gështenjë, por tani është bërë bjonde.

Jolie zbuloi se po futet në botën e modës me markën e saj, Atelier Jolie dhe se gjithashtu po punon me markën luksoze Chloé.

Ajo ka postuar një foto, ku dukej shumë elegante me një fustan të zi dhe flokët e saj bjond.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH