Aktualitet

Emri/ Zgjidhet kreu i ri i Këshillit të Qarkut Shkodër

Shkruar nga Liberale
Emri/ Zgjidhet kreu i ri i Këshillit të Qarkut Shkodër

Qyteti i Shkodrës që nga sot do të ketë një kryetar të ri të këshillit të Qarkut.

Mësohet se Hilmi Lakti do të mbajë postin e ri të Këshillit të Qarkut.

Ai u zgjodh në këtë detyrë me 18 vota pro dhe një kundër.

Nënkryetar i Këshillit të Qarkut  pritet të jetë Lulzim Zaraj nga radhët e Partisë Socialiste, i cili njëherësh është dhe  përfaqësues i Këshillit të bashkisë Malësi e Madhe. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH