Aktualitet

Dita më e nxehtë e javës sot

Shkruar nga Liberale
Dita më e nxehtë e javës sot

Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët në të gjithë territorin.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 22ºC në 36ºC, në zonat e ulëta nga 27ºC në 42ºC dhe në zonat bregdetare nga 29°C në 42ºC.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH