Aktualitet

Ç'po ndodh? Zëdhënësi njofton: Meta, konferencë në orën 20:00

Shkruar nga Liberale
Ç'po ndodh? Zëdhënësi njofton: Meta, konferencë

Tedi Blushi, zëdhënësi i presidentit Ilir Meta njofton se ky i fundit do të dalë sot në orën 20:00 në një konferencë për shtyp.

"Presidenti i Republikës Sh.T.Z Ilir Meta sot në ora 20:00 në konferencë shtypi. I hapur për çdo pyetje dhe i gatshëm për çdo përgjigje", shkruan Blushi.

Me siguri që presidenti do reagojë për votimin e Elsa Toskës dhe Fjona Papajorgjit si anëtare të Gjykatës Kushtetuese./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH