Showbiz

Cher zbulon të vetmen gjë që të gjitha gratë duhet të bëjnë të paktën një herë në jetë

Shkruar nga Liberale
Cher zbulon të vetmen gjë që të gjitha gratë duhet

Artistja e njohur amerikane, Cher zbuloi këshillën gjë që të gjitha gratë duhet të bëjnë një herë në jetën e tyre gjatë një episodi të ri të emisionit të saj në YouTube, “Chicken Soup Date” me prezantuesen Emilia Diemoldenberg.

“Të dalësh me një djalë më të ri ”, tha idhulli muzikor për pyetjen përkatëse.

Cher, e cila është në lidhje me Alexander Edwards, 37 vjeç, foli për romancën e saj të papritur me drejtuesin e muzikës, duke zbuluar se marrëdhënia e tyre ishte rindezur përmes mesazheve me tekst.

“U nisa për të shkuar në Zvicër dhe ai më dërgoi mesazh: “Ku po shkon? përshkroi ajo. ” Unë thashë: Do të shkoj në Zvicër. Jam pak e lodhur” dhe më pas ai shkroi: “Epo pusho pak, zemër".

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH