Showbiz

Çfarë ndodhi? Moderatorja e njohur “kërcënon” fqinjin

Shkruar nga Liberale
Çfarë ndodhi? Moderatorja e njohur “kërcënon”

Einxhel Shkira ka ndarë së fundmi një shqetësim përmes rrjeteve sociale, ku shprehet se një fqinj i tij konsumon lëndë narkotike.

“Çdo ditë, kryesisht në mbrëmje një komshi diku këtej rrotull pi bar…tymi hyn në shtëpinë time dhe përzien stomakun për të vjellë!

Prandaj, nëse rastësisht ndodh që më ke follow do doja të të thosha: “kushdo e kudo qofsh ose leje barin ose shko pije nja dy pallate më tutje ndryshe si kemi mirë punët bashkë!”, shkruan ajo.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH