Showbiz

Bëri gjestin e pahijshëm, e pëson konkurrentja e ‘Për’puthen’

Shkruar nga Liberale
Bëri gjestin e pahijshëm, e pëson konkurrentja e

Dinamika të reja në ‘Për’puthen’. Në puntatën e djeshme, Saidja ka realizuar një takim me Aurelin që nuk shkoi ashtu siç pritej.

Saidja i ka kërkuar të pijë alkool por ky i fundit nuk e ka bërë për shkak të besimit fetar. Konkurrentja për arsye që nuk dihen, e ka regjistruar me kamerë pa dijeni Aurelin dhe kjo është një shkelje e fortë e të drejtave të njeriut.

“Nuk duhet të përsëriten momentet kur dikush inçizon pa dijeni fshehtësi”.

Megi Pojani i ka thënë se për një kohë të papërcaktuar ajo është e pezulluar nga programi. Saidja, duket se nuk e ka pritur aspak mirë lajmin dhe është larguar nga studio e inatosur.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH