Aktualitet

Automjeti përfundon në përrua, lëndohen tre të rinjtë

Shkruar nga Liberale
Automjeti përfundon në përrua, lëndohen tre të

Një automjet me targa AA518BC ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në përroin e Shesë, në hyrje të Librazhdit.

Sipas abcnews.al, tre të rintë që ishin në automjet kanë mbetur të plagosur dhe janë dërguar në spitalin e Librazhdit.

Ata kanë pësuar dëmtime të lehta dhe fatmirësisht janë jashtë rrezikut për jetën./Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH