Analizë

Zbulohet “Peticioni drejtuar Luizit dhe Kiarës!” Dasma e pavlefshme, duhet të martoheshin vetëm nëse fitonte Belindi

Shkruar nga Liberale
Zbulohet “Peticioni drejtuar Luizit dhe Kiarës!” Dasma e

Nga Kreshnik Spahiu

Opozita i kërkon Kiarës të distancohet urgjentisht nga tradhëtari Luiz Ejlli për këto arsye:

- Kiara duhet divorcohet nga spiuni Sorosit Luiz Ejlli që kërkoi ndarjen e Shkodrës dhe bashkim me Serbinë.

- Dasma juaj është e pavlefshme në regjimin socialist.

- Celebrimi juaj nga Erion Veliaj para një bashkie të inkriminuar nuk do njihet nga foltoria.

- Ju duhet martoheshit vetëm nëse fiton Belindi.

- Çdo dasëm para se të vijë Monika dhe Saliu në pushtet quhet tradhëti bashkë-shortore.

- Dasma, celebrimi dhe BB-VIP ishin manipuluar nga narko-shteti.

- Qytetari digital ka denoncuar lidhjet e dyshmta të Luizit me ambasadoren Yuri Kim dhe orgjitë e saj.

- Luizi dashuron Kiarën më shumë se doktor Berishën.

- Kur ngriti një dolli për Berishën ne e quajtëm hero, tani që festoi me Benetin quhet tradhtar i kombit.

Për këto arsye paralajmërojmë Kiarën për një divorc publik nga Luizi për ndryshe do fillojmë revolucionin me sloganin: Kiara ik, Kiara ik, Kiara ik.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH