Aktualitet

Tiranë/ I moshuari hidhet nga kati i 3-të i pallatit

Shkruar nga Liberale
Tiranë/ I moshuari hidhet nga kati i 3-të i pallatit

Një 77-vjeçar është vetëhedhur nga kati i tretë i pallatit ku banon, në rrugën “Ali Shefqeti”, në Shkozë.

Policia njofton se ai është dërguar në spital në gjendje të rëndë shëndetësore.

Informacion paraprak

Më datë 02.11.2020, rreth orës 18:54, në rrugën “Ali Shefqeti”, Shkozë, dyshohet se​ është vetë’hedhur nga kati i tretë i pallatit ku banonte shtetasi H.K., 77 vjeç, i cili u dërgua menjeherë në spital, dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetsore.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH