Aktualitet

Tërmeti/ Fillojnë arrestimet e para në Durrës, dalin emrat

Shkruar nga Liberale
Tërmeti/ Fillojnë arrestimet e para në Durrës, dalin emrat

Në kuadër të hetimeve për dëmet e tërmetit të datës 26 nëntor ku humbën jetën 25 persona vetëm në Durrës, policia ka nisur një aksion të gjerë me arrestime në qytetin e Durrësit.

Sipas "Top Channel" mësohet se mes të arrestuarve janë edhe drejtori i Kavalishensës, Ahmet Doda dhe nëndrejtori i Kavalishensës, Kujtim Hasa.

Gjithashtu mësohet se janë prerë 17 fletëarresti që pritet të ekzekutohen. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH