Aktualitet

Të tre të përqafuar: Gazi, Ira dhe Dardi urojnë Vitin e Ri

Shkruar nga Liberale
Të tre të përqafuar: Gazi, Ira dhe Dardi urojnë Vitin e Ri

Ira dhe Gaz Paja kanë uruar Vitin e ri me dy foto tejet të bukura të realizuara në shtëpinë e tyre.

Çifti dhe vogëlushi i tyre Dard shfaqen të përqafuar dhe të buzëqeshur, të ulur pranë pemës e të veshur me pulovra festive.

"Gëzuar 2021", shkruajnë Ira dhe Gaz Paja.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH