Aktualitet

Shtyhet sërish seanca për Shullazin, Zela-gjyqtares: Jep dorëheqjen

Shkruar nga Liberale
Shtyhet sërish seanca për Shullazin, Zela-gjyqtares: Jep

Shtyhet seanca për Emiljano Shullazin dhe 4 të pandehurit e tjerë. Në seancë u zhvilluan debate të ashpra midis të pandehurit Endrit Zela dhe gjyqtares Albana Boksi.

Zela i tha gjyqtares që ti po i imponohesh këtij procesi dhe do me çdo kusht të zhvillosh gjykimin.

“Kam kërkuar dorëheqjen tënde, ti nuk na garanton një proces të drejtë dhe ligjor”, iu drejtua Zela gjykatëses. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH