Sport

Shqipëria kundër kombëtareve 'big', media serbe: Ferri për shqipet në Gjermani

Shkruar nga Liberale
Shqipëria kundër kombëtareve 'big', media serbe: Ferri

Serbia shmangu përballjen me Shqipërinë në Euro 2024, teksa në fazën e grupeve do të përballet me Danimarkën, Anglinë dhe Slloveninë.

Media serbe Kurir shkruan: "Ferri për shqipet në Gjermani. Serbia zbulon rivalët, Kroacia kundër Shqipërisë dhe dy gjigandëve."

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH