Kronikë

PAMJE NGA VENDNGJARJA: Shpërthim tritoli në banesën e Ilir Koçiljas

Shkruar nga Liberale

PAMJE NGA VENDNGJARJA: Shpërthim tritoli në banesën e Ilir

Policia ka dhënë detaje mbi shpërthimin që ndodhi mbrëmjen e sotme në lagjen 4 në Durrës, pranë banesës së Ilir Koçiljas, i cili tashmë ndodhet në burg pasi akuzohet për vrasjen e Halil Kokës.

PAMJE NGA VENDNGJARJA: Shpërthim tritoli në banesën e Ilir


Sipas policisë në momentin e shpërthimit nuk ka patur asnjë person në banesë, pasi aty nuk jetonte njeri.
Si pasojë e shpërthimit ka patur vetëm dëme materiale.

PAMJE NGA VENDNGJARJA: Shpërthim tritoli në banesën e Ilir

Njoftimi:

Më datë 26.02.2024, rreth orës 19:55, në lagjen nr.4, Durrës, në pjesën e jashtme të dritares së banesës së shtetasit I. K., në të cilën nuk banon njeri, është hedhur dhe ka shpërthyer një sasi e vogël lëndë plasëse duke shkaktuar vetëm dëme materiale.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për zbardhjen e ngjarjes identifikim dhe kapjen e autorit/ve.

PAMJE NGA VENDNGJARJA: Shpërthim tritoli në banesën e Ilir

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH