Kronikë

Kryebashkiakja e Durrësit, Emirjana Sako thirret në SPAK

Shkruar nga Liberale

Kryebashkiakja e Durrësit, Emirjana Sako thirret në SPAK

Kryebashkiakja e Durrësit, Emirjana Sako është paraqitur këtë të premte në prokurorinë e Posaçme.

Sako është parë teksa drejtohet në ambientet e Prokurorisë së Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar. 

Ende nuk dihet arsyeja e thirrjes së Sakos në SPAK, ndërsa pritet të mësohen detaje në vijim.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH