Kronikë

FOTO/ Publikohen pamjet nga aksidenti me 10 të lënduar në Durrës, 4 makina të bëra copash

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Publikohen pamjet nga aksidenti me 10 të lënduar në

Më poshtë janë pamjet nga aksidenti me 10 të lënduar, i cili ndodhi mbrëmjen e sotme në zonën e Plepave në Durrës.

Në aksident janë përfshirë 4  mjete dhe siç shihet, edhe dëmet materiale janë të rënda.

Ambulanca ka transportuar drejt spitalit të lënduarit, ndërsa policia dhe grupi hetimor kanë nisur punën për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

FOTO/ Publikohen pamjet nga aksidenti me 10 të lënduar në

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH