Kronikë

Aksident në aksin Fushë Krujë-Rinas, përplasen dy makina, plagosen 3 persona, njëri në gjendje të rëndë

Shkruar nga Liberale

Aksident në aksin Fushë Krujë-Rinas, përplasen dy makina,

Në aksin rrugor Fushë Krujë-Rinas e konkretisht afër lokalit ''Nord park'' ka ndodhur një aksident i rëndë.  

Dy makina njëra Volkswagen e tjetra fuoristrada Benz janë përplasur me njëra tjetrën dhe për pasojë janë plagosur tre veta ku njeri prej tyre është dërguar ne spitalin e mësohet se është ne gjendje te rende.

Shkaku i aksidentit dyshohet se është tentativa për parakalim e ndihmuar edhe nga lagështira.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH