Aktualitet

VIDEO/ Momenti emocionues kur vajza takohet me babanë pasi u lirua sot nga qelia, përfitoi nga amnistia penale

Shkruar nga Liberale

VIDEO/ Momenti emocionues kur vajza takohet me babanë pasi u lirua sot nga

Këtë të mërkurë ka filluar zbatimi i amnistisë penale, nga e cila përfitojnë rreth 800 të dënuar.

Të burgosurit kanë filluar të lirohen nga disa burgje të vendit, pasi kanë përfituar ulje dënimi.

Ata janë pritur në ambientet e jashtme të burgut nga familjarët e tyre,  ku nuk kanë munguar as emocionet e takimit mes tyre. 

Pamjet e mëposhtme të siguruar nga Vizion Plus tregojnë momentin kur një vajzë e cila del nga burgu dhe takohet me babain që e priste jashtë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH