Aktualitet

Të shtëna me armë zjarri në Lezhë, një i plagosur rëndë (Emri)

Shkruar nga Liberale
Të shtëna me armë zjarri në Lezhë, një i plagosur

Të shtënat me armë zjarri kanë ndodhur në fshatin Rrilë në Lezhë, dhe se një person ka mbetur i plagosur dhe ndodhet në gjendje të rëndë në spital.

Ende nuk dihet si kanë ndodhur rrethanat e ngjarjes. Bëhet me dije se ka mbetur i plagosur një person, Agron Puka.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH