Aktualitet

Mjeti përplas drejtuesin e motorit, 27- vjeçari përfundon në spital, ja si paraqitet gjendja e tij shëndetësore

Shkruar nga Liberale
Mjeti përplas drejtuesin e motorit, 27- vjeçari përfundon

Një aksident ka ndodhur në Tiranë, ku për pasojë një i ri ka përfunduar në spital.

Sipas policisë një mjet ka përplasur drejtuesin e motorit, shtetasin E.D, 27 vjeç, i cili është dërguar në spital, ku po merr mjekimin e nevojshëm.

Specialistët e Komisariatit të Policisë Rrugore arrestuan shtetasin J. B., 41 vjeç, banues në Tiranë, pasi në Rrugën e Elbasanit, duke drejtuar mjetin tip “Jeep”, është përplasur me motomjetin me drejtues shtetasin E. D., 27 vjeç, i cili si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH