Aktualitet

Shkrumbohet makina në zonën e Mamurrasit

Shkruar nga Liberale
Shkrumbohet makina në zonën e Mamurrasit

Një automjet është përfshirë nga flakët në ecje e sipër pranë një rrethrrotullimi në Fushë Mamurras.

Ngjarja ka ndodhur vetëm pak minuta më parë, ndërsa në videon e mëposhtme shihet se flakët po shkrumbojnë totalisht makinën.

Dyshohet se shkak i zjarrit është bërë një defekt elektrik, ndërsa në vendin e ngjarjes ka mbërritur zjarrfikësja dhe policia.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH