Aktualitet

Sherr mes të rinjve në Gjirokastër, goditet me thikë 15-vjeçari

Shkruar nga Liberale
Sherr mes të rinjve në Gjirokastër, goditet me thikë

Një ngjarje ka ndodhur pak minuta më parë në lagjen ’18 Shtatori’ në Gjirokastër.

Disa adoleshentë janë konfliktuar me njëri-tjetrin dhe si pasojë një 15-vjeçar, dyshohet se është goditur me mjet prerës thikë.

I riu, është jashtë rrezikut për jetën.

Sipas informacioneve paraprake është transportuar në urgjencën e Spitalit Rajonal Omer Nishani në Gjirokastër.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH