Aktualitet

Rrëshqiti dhe ra nga shkëmbi, humb jetën bariu

Shkruar nga Liberale
Rrëshqiti dhe ra nga shkëmbi, humb jetën bariu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një fshat të Gjirokastrës, ku një person ka humbur jetën.

Sipas njoftimit të policisë, një bari 52-vjeçar me iniciale A.Ç është gjetur i pajetë ditën e djeshme në malin e fshatit Dervician.

Nga veprimet e para hetimore rezulton se ngjarja ka qenë aksidentale. Mësohet, se bariu është rrëzuar në një zonë me shkëmbinj dhe për pasojë ka humbur jetën.

Specialistët e Sektorit për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Gjirokastër referuan materialet në Prokurori, për ngjarje aksidentale.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH