Aktualitet

Po rregullonte antenën, 41-vjeçari bie nga kati i pestë

Shkruar nga Liberale
Po rregullonte antenën, 41-vjeçari bie nga kati i pestë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të martë në lagjen nr. 5 në Pogradec.

Mësohet se 41-vjeçari Aurel Spaho ka rënë nga kati i pestë i banesës së tij në mënyrë aksidentale, teksa po regullonte antenën e shtëpisë dhe fatkeqësisht ka humbur jetën.

Trupi i pajetë i 41-vjecarit u dërgua në morgun e qytetit

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH