Aktualitet

Plagoset me thikë 16 vjeçari, niset më urgjencë në spital

Shkruar nga Liberale
Plagoset me thikë 16 vjeçari, niset më urgjencë në

Një 16-vjeçar është plagosur me thikë në Sukth, pak minuta më parë.

Mësohet se i plagosuri është Elvin Zira, i cili është transportuar në spital dhe është duke iu nënshtruar një ndërhyrje kirurgjikale.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e saj.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH