Aktualitet

Përplasjet te Unaza e Re, 12 persona përfundojë tek Spitali i Traumës

Shkruar nga Liberale
Përplasjet te Unaza e Re, 12 persona përfundojë tek Spitali i

INUK ka nisur që në pikë të mëngjesit prishjen e shtëpive të "Astiri", gjë që është shoqëruar me përplasje mes banorëve dhe policisë.

Ndërkohë raportohet se 12 persona kanë mbetur të lënduar, ndër ta 5 policsë dhe 7 banorë që aktualisht ndodhen në Spitalin e Traumës.

Mirëpo fatmirësisht sipas burimeve nga spitali mësohet se asnjë prej të lënduarve nuk është në rrezik për jetën. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH