Aktualitet

Përplasen tre automjete në aksin Shkodër-Lezhë

               Publikuar në : 19:32 - 06/03/21 liberale

Një aksident i trefishtë ka ndodhur pasditen e kësaj të shtune në superstradën Shkodër- Lezhë.

Nga përplasja e tre automjeteve, fatmirësisht nuk ka të lënduar në njerëz, por vetëm dëme materiale.

Ndërkohë, policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po heton shkaqët e këtij aksidenti.

Tags: , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back