Showbiz

Përpjekja e dëshpëruar e një gruaje për të gjetur burrin e panjohur por të pashëm, me të cilin ndau një puthje në një festival

Shkruar nga Liberale

Një grua filloi një kërkim të dëshpëruar për një burrë misterioz me të cilin ndau një puthje në një festival muzikor, duke shkaktuar një "ngjarje të madhe kërkimi në internet".

Natalie Jones u kërkoi dëgjuesve të emisionit radiofonik që ajo drejton të identifikonin një burrë me të cilin kishte pasur një moment intim, ndërsa priste në radhë për një pije në një festival përpara se të ndaheshin.

Kërkimi tërhoqi vëmendjen e mijëra njerëzve dhe më në fund burri, i quajtur Cole, u gjurmua dhe u ribashkua me të dashurën e tij të festivalit.

Natalie është një nga drejtueset e shfaqjes së pasdites “Q102” në Cincinnati, radio në Ohio dhe ndoqi një festival muzikor një orë e 20 minuta me makinë në jug në Lexington, Kentaki, ku u takua me Cole.

Ajo dhe Cole biseduan ndërsa prisnin të blinin një pije përpara se një mikeshë e Natalie-t të ndante çiftin kur ata papritmas shkëmbyen edhe një puthje.

Pasi u ndanë dhe festivali mbaroi, Natalie donte të dinte se kush ishte i dashuri i saj misterioz, kështu që postoi imazhin në Facebook duke tërhequr një mori përgjigjesh nga përdoruesit të cilët u futën menjëherë për ta gjetur atë.

Ekspertët e internetit arritën të gjurmonin Cole-n, i cili më vonë u shfaq në emisionin radiofonik të Natalie me bashkë-prezantuesit e saj Roy dhe Freddy Mac.

Cole e siguroi Natalie se ai nuk ishte 'absolutisht' në një lidhje dhe dyshja ranë dakord të vazhdonin të flisnin pavarësisht se jetonin në qytete pesë orë larg njëri-tjetrit.

"Unë kurrë nuk kam tentuar (një lidhje në distancë) edhe pse dukemi shumë mirë së bashku," tha Cole. /Liberale.al/

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH