Aktualitet

Ngjarje e rëndë në Tiranë/ Qytetari bie pa ndjenja në rrugë, ambulanca vonohet mbi 30 minuta, kur mbërrin e gjen të pajetë

Shkruar nga Liberale
Ngjarje e rëndë në Tiranë/ Qytetari bie pa ndjenja në

Një ngjarje e rëndë raportohet se ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kombinat, Tiranë, ku humbur jetën një person.

Qytetari është rrëzuar pa ndjenja në rrugë. Bëhet me dije se personi që ka humbur jetën është i gjinisë mashkull, rreth 60 vjeç, identiteti i të cilit nuk dihet ende.

Dyshohet se 60-vjeçari ka humbur jetën si pasojë e një infrakti. Kanë qenë qytetarët që e kanë parë pa ndenja qytetarin pranë rrugës dhe kanë njoftuar ambulancën.

Qytetari i pajetë ka qëndruar në rrugë për rreth 40 minuta pasi ambulance është vonuar për të shkuar në vendin e ngjarjes.

Ai është dërguar më pa shenja jetë në spital te Trauma, ndërsa policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po heton shkaqet. Deri tani policia nuk ka dhënë ende njoftim zyrtar mbi ngjarjen.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH