Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: “Ndrangheta, ka përgjime të tjera”

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: “Ndrangheta, ka përgjime të

Ambasadori italian, Fabricio Bucci deklaroi se shumë shpejt do të ketë zhvillime të rëndësishme në vendin tonë në lidhje me hetimet për përgjimet e klanit mafioz "Ndrangheta", ku përmenden edhe zyrtarë dhe biznesmenë shqiptarë. 

Për më tepër zbuloni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH