Aktualitet

Ndërron jetë i moshuari në Plazhin e Vjetër në Vlorë

Shkruar nga Liberale
Ndërron jetë i moshuari në Plazhin e Vjetër në

Një person ka ndërruar jetë mëngjesin e së shtunës në Plazhin e Vjetër në Vlorë.

Policia tha se ngjarja ndodhi rreth orës, 08:10, në lagjen “1 Maji”, Vlorë, në vendin e quajtur “Plazhi i vjetër”, ku shtetasi K. P., rreth 80 vjeç , banues në Vlorë, dyshohet se ka pësuar “arrest kardiak” dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave dhe të shkakut të humbjes së jetës së 80-vjeçarit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH