Aktualitet

Moti me diell edhe sot

               Publikuar në : 08:15 - 17/02/20 liberale

Sot dita do të jetë me rreze të forta dielli të cilat do të zgjasin gjatë gjithë ditës. Në orët e mbrëmjes parashikohet të ketë vranësira, por nuk do ketë reshje shiu.

Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes dhe në mesditë, duke regjistruar vlerën minimale në qytetin e Pukës me 0°C. Ndërsa vlera maksimale do të shënohet në qytetin e Sarandës dhe Durrësit me 17°C./Gazeta Liberale

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back