Magazinë

"Zgjohej me shenja në trup"/ Historia e banores së “BBV” trondit banorët

Shkruar nga Liberale
"Zgjohej me shenja në trup"/ Historia e banores së

Mbrëmjen e sotme, disa nga banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri janë mbledhur në oborr dhe ka nisur të bisedojnë lidhur me magjitë dhe energjitë e mbinatyrëshme

Mesa duket shkak për këtë temë është bërë pikërisht një shenjë në krahun e Erjolës, për të cilën Rikja ka pyetur moderatoren se çfarë është ajo.

Rikja la të kuptohet se Erjolës mund t’i ketë ndodhur diçka natën nga energjitë e mbinatyrëshme dhe ajo nuk e ka kuptuar.

Erjola: Nuk është ajo. Thjesht jam përplasur. po ato janë të tjera, i ka patur mikesha ime, zgjohej çdo natë dhe i bëheshin të mëdhaja në trup. Ato nuk janë të dhimbshme.

Romeo: Aaaa por ato gjërat e mbinatyrëshme. Besoni tek ato?

Erjola: Ka kaluar shoqja ime e ngushtë. Zgjohej çdo mëngjes me trupin me pulla të zeza.

Egla: Mos e ka krevatin me hekur?

Heidi: Ndoshta mos lëviz shumë sepse unë lëviz.

Egla: Unë nuk besoj tek këto gjëra.

Erjola: Po pra po, janë ato natën…

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH