Sport

Sa shanse ka Shqipëria për të fituar përballë Kroacisë? Meri Shehu bën parashikimin për KOMBËTAREN

Shkruar nga Liberale

Sa shanse ka Shqipëria për të fituar përballë

Kombëtarja shqiptare do të përballet sot me Kroacinë në orën 15:00, në stadiumin “Volfsparkstadion” të Hamburgut.

Astrologia Meri Shehu, ishte në Top Arena, ku ka bërë parashikimin e saj për këtë ndeshje, e sipas yjeve, ajo thotë se Shqipëria ka shanse për të fituar.

“I kam parë yjet me seriozitet dhe në mes të të gjithave më doli Plutoni, që do të thotë është planeti i metamorfozës…
Por sinqerisht, ne kemi shanse të papara të ringjallemi nga ai hiri i ndeshjes së parë. Mendoj se e kemi shansin e metamorfozës. Shanset për një ndryshim ekzistojnë. Yjet shohin fitore për Shqipërinë”, tha Meri Shehu.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH