Showbiz

VIDEO/ Si po e kalon Xhensila "ndarjen" me Besin...

Shkruar nga Liberale

VIDEO/ Si po e kalon Xhensila "ndarjen" me Besin...

Në media kudo po përflitet se Xhensila dhe Besi po ndahen (ndonëse dyshja nuk ka konfirmuar asgjë), madje lajmet qarkulluan se shkak mund të jetë tradhtia nga ana e artistes me partnerin e ish missit shqiptar, Suada Sherifi.

I shumëpërfoluri dhe tashmë i arrestuari i drejtësisë, Eldi Dizdari u përmend nga reperi i njohur Cllevio në një video në TikTok, i cili u akuzua se kishte marrëdhënie intime me Xhensilën.

Në bujën e madhe të shkaktuar, duket se Xhensila po vijon jetën e qetë me koncerte, madje së fundmi është parë super në formë teksa kërcente para publikut në një nga clubet e Tiranës.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH