Showbiz

VIDEO/ Gjeste të "pahijshme”, Albi Nako bën veprimin e sikletshëm ndaj Meri Shehut

Shkruar nga Liberale

VIDEO/ Gjeste të "pahijshme”, Albi Nako bën veprimin e

Javën e kaluar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”.

Ditën e sotme banorë kanë krijuar një atmosferë shumë të gëzueshme dhe gjallëruese brenda në shtëpi. Teksa kanë kërcyer nën ritmet e muzikës së vendosur nga ‘Vëllai i Madh’ ndër personazhet që mori më shumë vëmendjen ka qenë Meri.

Jo vetëm që ka bërë një kërcim sensual me Meritonin, por më pas ka kërcyer sipër një tavolione, ku një moment i sikletshëm ka ndodhur mes saj dhe Albit, i cili nuk mund t’i shpëtonte kamerave.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH