Showbiz

(VIDEO) Degradon biseda mes Eglës dhe Ilnisës, "Do të bëja një p*rdhë, kaq meriton për dialog"

Shkruar nga Liberale

(VIDEO) Degradon biseda mes Eglës dhe Ilnisës, "Do të

Ilnisa ishte duke ngrënë, Egla i drejtohet me fjalët “Do të bëja me nder një pordhë tani, po s’më vjen që të përshëndesja se vetëm atë Meriton”. Ndërsa moderatorja i tha se ishe e paedukatë. Duket se marrëdhënia ne Eglës dhe Ilnisës vijon të jetë e tensionuar, ku nuk mungojnë as ofendimet ndaj njëra-tjetrës.

Debati:

Egla: Do të bëja me nder një pordhë tani, po s’më vjen që të përshëndesja se vetëm atë meriton.

Ilnisa: Ndërkohë unë jam duke ngrënë gjellë! Kaq e paedukatë je?

Egla: Kaq e paedukatë jam, për një me edukatë kaq të lartë sesa ty

Ilnisa: Më vjen keq për ty

Egla: Na tregon qiellin ti. Ha buk aty dhe na lër rehat.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH