Showbiz

“Vetëm ty të kam thënë a të vi një çikë në krevat”/ Albano Bogdo thumbon Mariana Kondin: E moshuar por… Asnjë vajze tjetër...   

Shkruar nga Liberale

“Vetëm ty të kam thënë a të vi një

“Ne të kemi thënë që je një grua e moshuar po ti s’na beson”– u shpreh konkurrenti, ndërsa aktorja e prekur iu kërkoi fermerëve që mos t’ia kujtojnë moshën.

Nga ana tjetër Albano duke u “tallur” i tha Marianës se ndonëse ajo është e moshuar i ka thënë aktores disa herë “a të vi një çikë në krevat” dhe asnjë vajze tjetër në shtëpi, ndërsa konkurrentët shpërthyen në të qeshura.


Pjesë nga biseda:

Albano: O të vdesë vëllai për ty aman

Mariana: Zemra ime, po pra unë nuk shquhem për…

Albano: Ne të kemi thënë që je një grua e moshuar po ti s’na beson

Mariana: Boll me the tani 100 herë e moshuar

Albano: E moshuar, e moshuar po vetëm ty të kam thënë a të vi një çikë në krevat dhe asnjë vajze tjetër (konkurrentë qeshin)

Mariana: O zemra ime sa i mirë je

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH