Showbiz

U shpall fitues i Ferma VIP, ky është urimi i Baby G për Dijonisin

Shkruar nga Liberale

U shpall fitues i Ferma VIP, ky është urimi i Baby G për

Dijonis Biba është shpallur fituesi i edicionin e parë të “Ferma VIP”.

Pas shumë sfidave, Dijonisi dhe Flori u përballën “kokë më kokë” në një televotim, ku publiku përcaktoi si fitues Dijonisin.

Urime të shumta ka patur në rrjetet sociale për Dijonisin, e mes tyre edhe Baby G.

“E meritove, my G”, shkruan këngëtarja.

Marrëdhënia e Baby G dhe Dijonisit ka qenë një nga më të komentuarat në Fermë. Ata u përfolën herë pas herë për një raport më shumë se miqësor, por nuk u pranua asnjëherë nga ana e të dyve.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH